Upravit stránku

Lifting mezonitěmi je minimálně invazivní zákrok. Účinně a pomocí vstřebatelných mezonití obnovuje kolagen v pokožce a vytvoří jakousi kolagenovou síť, která zpevňuje povadající pokožku a kontury. Mezonitě jsou vhodné k řešení drobných vrásek kolem rtů a očí, na pokleslé obočí, ochablou pokožku se ztrátou elasticity. Využívají se i na povislou kůži, kontury obličeje a vrásky na krku a dekoltu.

Okamžitý efekt a krátká rekonvalescence

Tato technologie liftingu nahrazuje tradiční miniliftingové zákroky, bez nutnosti dlouhodobé rekonvalescence. Využíváme dva typy speciálních nití, které zajistí navrácení tkáně do původní polohy. Tím váš obličej dokonale omladí. Efekt vyhlazení vrásek, zpevnění kontur a přesun povislých tkání je navíc viditelný ihned po zákroku.

Výhody technologie prime lifting

  • různé délky a síly nití
  • rychlé a bezpečné zavedení
  • nechirurgický zákrok
  • možnost opakovaného ošetření
  • dlouhotrvající výsledek
  • Před zákrokem
  • Po zákroku

Je ošetření bezpečné?

Metoda mezonití je naprosto bezpečná, neboť materiál zvaný polydioxanon, ze kterého jsou mezonitě vyrobeny, je tzv. biokompatibilní, tzn. že je organismem tolerován a navíc kompletně beze zbytku rozložitelný- rozloží se na oxid uhličitý a vodu. Materiál nevyvolává žádné alergické reakce. Jde o materiál bezproblémově využívaný přes 15 let zejména v oboru kardiochirurgie jako vstřebatelný šicí materiál. Jeho úplné vstřebání nastane do maximálně 180 dnů

Mezonitě - často se ptáte

Kdy nelze zákrok provést?

„Zákrok nelze provést při onemocnění pojivové tkáně autoimunního charakteru, tendenci k tvorbě keloidních jizev, poruch krevní srážlivosti nebo užívání léků na ředění krve, v těhotenství.”

MUDr. Martina Hamadová


Lze zákrok kombinovat s jinými metodami?

„Kombinace s výplní je možná v rámci jedné procedury (v různých oblastech), zároveň je možná okamžitá aplikace a kombinace s botulotoxinem. Aplikace mezoterapie, chemického peelingu se doporučuje až po uplynutí 4 týdnů.”

MUDr. Martina Hamadová


Nahoru