Upravit stránku

Fotorejuvenace je metoda jak redukovat a zpomalovat proces stárnutí kůže, jak zlepšit její kvalitu a vzhled. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost, pevnost a začínají se tvořit drobné vrásky, které se postupě prohlubují. Tyto změny jsou způsobeny snižující se funkcí kožní vazivové tkáně. Zároveň se diodový laser používá v případě odstranění chloupků.

Obvykle je zapotřebí 6 ošetření v intervalu 3 až 5 dnů, intenzivní regenerační procesy probíhají v omlazené pleti ještě po ukončení kúry.
MUDr. Martina Hamadová

Zbavte se vrásek jednou provždy

Po ozáření pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy, povzbuzení buněčné činnosti, přestavbě a novotvorbě kolagenních vláken. Laserový paprsek proniká do hloubky minimálně 10 mm a remodelace kolagenu v kůži a podkoží probíhá ještě 3 měsíce po ukončení terapie. Pleť se stává hladší, vypnutější, zlepšuje se povrchová textura, redukují se nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky.

Ošetření diodovým laserem Mediostar XT je velmi šetrná metoda, pleť u tohoto typu laserového omlazení nerudne, nemokvá, netvoří se stroupky.

Pro efektivní epilaci

Jak již bylo zmíněno přístroj Mediostar XT je používán i pro bezbolestnou a maxilmálně efektivní epilaci chloupků. Laserová epilace je světovým trendem jak z hlediska estetického, tak z hlediska hygienického.

Laserová epilace intimních partií patří mezi stále více vyhledávaný zákrok ze strany žen a v poslední době i mužů. V této oblasti navíc vznikají po klasické depilaci holením či vosky často pupínky, které klienty obtěžují a dlouhodobé odstranění chloupků laserem současně odstraní i tento problém. Vzhledem k citlivosti této lokality je ošetření vždy prováděno v lokální anestezii znecitlivujícím krémem.

Epilace chloupků v obličeji laserem je v současné době velmi oblíbená služba estetické dermatologie. Růst chloupků na bradě, horním rtu nebo příliš široké či srostlé obočí vnímá většina žen velmi rušivě. Pokud jsou chloupky pigmentované, lze je odstranit laserem.

Jediným „drobným úskalím“ je podmínka, že chloupky se nesmí 5 týdnů před ošetřením a následně během zákroků vytrhávat, ale pouze holit nebo stříhat.Většina žen se s tímto omezením hůře vyrovnává, ale je třeba si uvědomit, že jde pouze o dočasný stav a výsledek stojí zato.


Mediostar XT - často se ptáte

Je zákrok bolestivý a má nějaké nežádoucí účinky?

"Laserový zákrok se provádí po aplikaci kontaktního chladícího gelu. Je nebolestivý, při ošetření pociťujete prohřívání pleti. Ošetřená oblast je pár minut po zákroku mírně zarudlá."

MUDr. Martina Hamadová


Je nutné dodržovat nějaká pravidla?

„Kůže by před ošetřením neměla být 6-8 týdnů vystavována UV záření (slunění, solárium). Při pobytu na slunci jsou doporučovány ochranné krémy s  vysokým UV filtrem (50+). Žádná další opatření nejsou nutná.”

MUDr. Martina Hamadová


Kolik ošetření je zapotřebí?

"Obvykle je zapotřebí 6 ošetření v intervalu 3 až 5 dnů, intenzivní regenerační procesy probíhají v omlazené pleti ještě po ukončení kúry."

MUDr. Martina Hamadová


Které lokality lze ošetřit?

"Lze omlazovat a  vypínat kůži v obličeji, na krku, dekoltu, ochablou kůži prakticky kdekoliv na těle."

MUDr. Martina Hamadová


Nahoru