Upravit stránku

Přístrojová lymfodrenáž je velmi efektivní a příjemný způsob, jak bez námahy aktivovat činnost lymfatického systému. Pomocí speciálního zařízení a návleků se vytváří postupná komprese, která způsobuje tlakovou vlnu aktivující lymfatický systém člověka. Tak vznikají lehké, rytmické tlakové vlny proudící od špiček chodidel přes lýtka, stehna a boky až na břicho.

Nyní vám na naší klinice nabízíme moderní lymfodrenáž s přístrojem MK400L se speciální IR (infra red) tepelnou vložkou, díky které je procedura ještě účinnější než doposud. Vyšší teplota způsobuje větší průtok krve i lymfy a tlaková drenáž je tak může být maximálně efektivní.

Tlakový kompresní drenážní systém je kompletní řešení pro hubnutí a redukci tukových buněk prostřednictvím procesu stimulace lymfatického systému, mechanického tlaku a nyní exklusivně také IR tepla. Infračervený topný systém IR navozuje v celotělovém vaku teplotu od 20°C do 40°C, což příznivě působí především na odbourávání podkožního tuku.

K čemu lymfatická drenáž pomáhá?

  • snižování hmotnosti a formování postavy
  • redukci různých stupňů obezity
  • prevenci a odstranění celulitidy
  • psychickému uvolnění a relaxaci
  • detoxikaci organismu
  • správné funkci lymfatického systému a krevního oběhu
  • odstranění problému těžkých a unavených končetin
  • prevenci a drenáži otoků po úrazech aoperacích
  • zmírnění migrenózních stavů a bolestí hlavy 
  • prevenci křečových žil
Je nutné dodržovat pitný režim, 2-3 litry tekutin za den. K léčbě celulitidy je důležitá i vhodná strava, se kterou vám poradíme, popřípadě doplňková dermokosmetika..
MUDr. Martina Hamadová

Přístrojová lymfodrenáž - často se ptáte

K čemu lze lymfodrenáže využít?

"K prevenci a odstranění celulitidy, ke zmírnění otoků nohou, k vyhlazení, zeštíhlení a zpevnění objemu stehen, bříška, zadečku a boků, k  odstranění pocitu těžkých nohou, k prevenci vzniku křečových žil, k detoxikaci organismu."

MUDr. Martina Hamadová


Kolikrát se lymfodrenáž opakuje?

"K léčbě celulitidy je potřeba minimálně 10 procedur, počet závisí na věku klientky a stupni postižení vaziva. Ošetření se provádí dvakrát až třikrát týdně. Pro léčbu celulitidy je velmi účinná kombinace lymfodrenáží s ošetřením radiofrekvenčním přístrojem Accent."

MUDr. Martina Hamadová


Je vhodné dodržovat nějaký režim?

"Je nutné dodržovat pitný režim, 2-3 litry tekutin za den. K léčbě celulitidy je důležitá i vhodná strava, se kterou vám poradíme, popřípadě doplňková dermokosmetika."

MUDr. Martina Hamadová


Nahoru