Upravit stránku

Málokdo ale ví, že tělo potřebuje zhruba kolem 10 mg vitamínu C denně. Běžným perorálním podáním však docílíte pouze nízké koncentrace vitamínu C, která sice stačí pro posílení obranyschopnosti organismu, ale už nemá preventivní léčivé účinky.  Těch je možné dosáhnout pouze při nitrožilním podávání.

Cena za každé ošetření rázovou vlnou je 500 Kč. Objednávejte se na +420 606 026 800.

Komu pomůže infuze vitamínu C

Vitamín C je pro každého z nás důležitý nejen v chřipkovém období. Tělo je oslabené, když je ve stresu, vyčerpané, když musí absolvovat vysokou psychickou nebo fyzickou zátěž, trápí ho opakované infekce či silné alergie.

V takovou chvíli nedokáže dostatečně bojovat s útočícími viry a bakteriemi a podléhá jim. Infuzní terapie vitamínem C tomuto stavu zabrání a pomůže tělu dobře zvládat i velmi náročné situace.

Je to vynikajici novinka pro podporu Vaší imunity.

Jak často

Při infekci doporučujeme podstoupit infuzi vitamínu C 2-3 x do týdne. . Infuze vitamínu C se doporučuje preventivně 2× ročně jako jarní a podzimní kúra, Optimální se považuje 5-6 aplikací. V den aplikace a den po aplikaci je nutné dodržovat pitný režim (2l vody denně) a nejíst potraviny bohaté na šťavelany: kávu, kakao, čokoládu, ořechy, fazole. Délka ošetření je 30 minut.


Nahoru